Відгуки
Спасибо Вам - покупкой доволен
« Хотел поблагодарить Ваш магазин за качественный товар и быструю доставку. Спасибо!»


Сергей
г. Белая Церковь

Мова

Календарі (квартальні, настільні, кишенькові, перекидні, з індивідуальною календарною сіткою)

від 450 грн
Зараз складно уявити наше життя без календаря в будинку або офісі. У зв'язку з чим просування товарів або послуг з використанням календарів дуже вдале рішення. Наше агентство виготовляє календарі різних типів і розмірів: кишенькові календарі, настільні (календарі-будиночки), квартальні і т. д.
 
Красиві календарі, як кишенькові так і великих розмірів максимально довго виконують свої рекламні функції в порівнянні з буклетами або флаєрами. Це пов'язано з корисною складовою даної продукції, а саме з календарною сіткою.
 
Повісивши календар на стіну або поставивши його на столі в офісі, користувач створює собі невелике нагадування про фірму, інформація якої розміщена на календарі і з великою ймовірністю скористається її послугами або придбає їх товар. Крім того настільні або настінні календарі висячи в офісах різних фірм і організацій привертають увагу всіх їх відвідувачів, що також збільшує ефективність даної поліграфії.
 
Календарі дуже багатофункціональні, вони дають великі результати в просуванні і тому часто використовуються в рекламних і політичних компаніях під час виборів.
 
Замовте наші календарі і будьте завжди попереду своїх конкурентів!

У цій категорії немає товарів.

Добавить в список желаний

Название желания

Например: «Хочу купить Notice: Undefined variable: heading_title in /var/www/vhosts/reklamant.com.ua/httpdocs/catalog/view/theme/bigdesdigital/template/common/footer.tpl on line 311 на День рождения»

Эл. почта

Следить за ценой

Введите свою эл.почту и мы вас оповестим, когда товар станет дешевле

Эл. почта

Обратный звонок

Введите свое имя и телефон, и мы Вам перезвоним

Имя

Телефон

Пример: «0961112233»

Задать вопрос

Имя

Телефон

Пример: «0961112233»

Эл. почта

Текст вопроса