Відгуки
Спасибо Вам - покупкой доволен
« Хотел поблагодарить Ваш магазин за качественный товар и быструю доставку. Спасибо!»


Сергей
г. Белая Церковь

Мова

Друк на перфоплівці (перфорована плівка з друком)

250 грн/м2
Перфорована плівка - це унікальний перфорований матеріал призначений для друку і подальшої поклейки на вікна і вітрини магазинів, кіосків, банків, АЗС, автотранспорту. Лицьова сторона містить віддруковане рекламне зображення, а клеюча зворотня поверхня має чорний колір. Нанесення на скло здійснюється з його зовнішнього боку.
 
 
На відміну від оракалової плівки, перфоплівка частково пропускає сонячне світло, таким чином створюючи ефект тонованого скла. Завдяки особливостям перфорації людське око не здатне фокусуватися на чорній сітці і сприймає обклеєну поверхню зі зворотного боку майже як прозору. Спереду ж створюється чіткий і яскравий малюнок, який знову ж таки через особливості перфорації не виглядає тьмяним, а з далекої відстані - навіть не виглядає прозорим.
 
Через свої властивості перфоплівка з рекламою активно використовується при оформленні вікон магазинів і бутиків. З одного боку вона пропускає сонячне світло і в той же час є рекламою Вашого магазину, фірми, ваших товарів і послуг.
 
 
Наше агентство пропонує виготовлення перфорованої плівки з рекламою вашої продукції. Ми якісно виконаємо друк і розробку макетів, які неодмінно привернуть увагу перехожих, зробивши їх Вашими постійними покупцями / клієнтами.

 

У цій категорії немає товарів.

Добавить в список желаний

Название желания

Например: «Хочу купить Notice: Undefined variable: heading_title in /var/www/vhosts/reklamant.com.ua/httpdocs/catalog/view/theme/bigdesdigital/template/common/footer.tpl on line 311 на День рождения»

Эл. почта

Следить за ценой

Введите свою эл.почту и мы вас оповестим, когда товар станет дешевле

Эл. почта

Обратный звонок

Введите свое имя и телефон, и мы Вам перезвоним

Имя

Телефон

Пример: «0961112233»

Задать вопрос

Имя

Телефон

Пример: «0961112233»

Эл. почта

Текст вопроса