Відгуки
Спасибо Вам - покупкой доволен
« Хотел поблагодарить Ваш магазин за качественный товар и быструю доставку. Спасибо!»


Сергей
г. Белая Церковь

Мова
Ціни на продукцію вказані без змін макета. Розробка/зміна макета оплачується окремо!

Друк банерів

Ламінований: 175 грн/м2
Литий: 200 грн/м2

Сітка: 250 грн/м2
Двосторонній: 360 грн/м2

Банер - це інформаційно-рекламний носій, який виготовляється на «банерній тканині» і використовується для зовнішньої реклами.
Баннера є, напевно, одними з найбільш часто використовуваними при зовнішній рекламі. Вони можуть: рекламувати товари, будити інтерес, привертати увагу перехожих, підштовхувати до придбання товару зображеного на банері.
Ми з радістю розробимо макет банера з Вашою продукцією, акціями або іншою необхідною інформацією і якісно виконаємо виготовлення банера.
Баннера бувають наступних видів:

 
Литий банер - прогумований брезентовий матеріал для багаторазового застосування. Це найпопулярніший вид реклами.
Ламінований банер - в порівнянні з литим, він має меншу щільність і зазвичай використовується для короткострокових рекламних компаній, так як термін експлуатації його на порядок нижче ніж у литого.
Банерна сітка - дуже затребуваний вид баннерного матеріалу. Головна його відмінність - це перфорована поверхня (в дірочку) для зниження вітрових навантажень. Найчастіше банерну сітку використовують на високих будівлях, де сюжет видно здалеку. Також даний вид банера хороший тим, що в порівнянні зі звичайними банерами він частково пропускає сонячне світло.
Двосторонній баннер (Blockout) - вид банера з можливістю друку на обох сторонах. Дуже часто використовується в конструкціях «скролл» над дорогою де працюють дві рекламних площі в обидві сторони руху машин.
 
Розміри банера можуть бути будь-якими. Лише при дуже великих розмірах і відсутності матеріалу потрібної ширини банер може пропаюватись, але в більшості випадків в цьому немає необхідності.
 
Існує два види кріплень на баннерном полотні. Це люверси - металеві залізні кільця, які встановлюють по краях банерної тканини, і кишені - пропаявши по краях банер таким чином, що в кишеню можна вставити кріплення (труба, канат та ін.).
 
У цій категорії немає товарів.

Добавить в список желаний

Название желания

Например: «Хочу купить Notice: Undefined variable: heading_title in /var/www/vhosts/reklamant.com.ua/httpdocs/catalog/view/theme/bigdesdigital/template/common/footer.tpl on line 311 на День рождения»

Эл. почта

Следить за ценой

Введите свою эл.почту и мы вас оповестим, когда товар станет дешевле

Эл. почта

Обратный звонок

Введите свое имя и телефон, и мы Вам перезвоним

Имя

Телефон

Пример: «0961112233»

Задать вопрос

Имя

Телефон

Пример: «0961112233»

Эл. почта

Текст вопроса