Відгуки
Спасибо Вам - покупкой доволен
« Хотел поблагодарить Ваш магазин за качественный товар и быструю доставку. Спасибо!»


Сергей
г. Белая Церковь

Мова

Постерний друк (друк постерів для білбордів і сітілайтів)

Друк постера 6х3м: 500 грн
Друк постера 1,2х1,8м: 180 грн

Білборд (в народі прийнято називати «бігборд») вважається одним з найбільш популярних і ефективних засобів зовнішньої реклами. Ці конструкції орієнтовані на водіїв, пасажирів та пішоходів, багато з яких в будь-якому випадку звернуть увагу на рекламний щит.
 
 
 
Білборди / Щити розміщуються уздовж доріг, шосе, на перехрестях і жвавих ділянках, недалеко від визначних пам'яток. На їх поверхню клеется спеціальний постерний папір з рекламним зображенням.
 
 
 
Наше агентство займається розробкою макетів і друком постерів для білбордів. Ми професійно підготуємо макет для реклами Вашої продукції, послуг або передвиборної кампанії і якісно виконаємо постерний друк для розміщення на білборді.
 
 
 
Найпоширеніший формат білбордів 6х3м - це більше 70 відсотків рекламного ринку, але є також борди таких розмірів: білборд 2х3м і 6х3м; суперборд 12х3м, 12х4м і 12х5м; суперсайт 15х5М і 15х6м. Суперсайти і суперборди встановлені переважно на трасах з високою швидкістю руху транспорту.
 
 
 
Крім постерного друку для бордів у нас Ви можете замовити постерний друк для сітілайтів та інших рекламних площ міської інфраструктури.
 
 
 
Сіті формат (сітілайт) являє собою світловий короб і має 1, 2 (або більше) робочі поверхні. Сітілайти орієнтовані на пішохідний і транспортний потоки, обладнані внутрішнім підсвічуванням і зазвичай мають розміри рекламної поверхні 1,2х1,8 м. Завдяки своїм розмірам даний рекламоносій можна зустріти в центрі міста і в місцях постійного руху людей.
 
 
 
Ми можемо підготувати постери з Вашою рекламою для будь-яких розмірів бордів, сіті-лайтів та за доступною ціною.

 

У цій категорії немає товарів.

Добавить в список желаний

Название желания

Например: «Хочу купить Notice: Undefined variable: heading_title in /var/www/vhosts/reklamant.com.ua/httpdocs/catalog/view/theme/bigdesdigital/template/common/footer.tpl on line 311 на День рождения»

Эл. почта

Следить за ценой

Введите свою эл.почту и мы вас оповестим, когда товар станет дешевле

Эл. почта

Обратный звонок

Введите свое имя и телефон, и мы Вам перезвоним

Имя

Телефон

Пример: «0961112233»

Задать вопрос

Имя

Телефон

Пример: «0961112233»

Эл. почта

Текст вопроса