Відгуки
Спасибо Вам - покупкой доволен
« Хотел поблагодарить Ваш магазин за качественный товар и быструю доставку. Спасибо!»


Сергей
г. Белая Церковь

Мова

Магніти на холодильник з друком (фірмові магніти)

від 7 грн/шт

Замовте рекламні магніти на холодильник у нас і отримайте оригінальний і ефективний носій Вашої реклами.

Рекламні магніти часто стають прикрасою холодильників і мікрохвильових печей в офісах і будинках. Даний вид продукції одночасно є і рекламою, і сувеніром, і подарунком. І так само як і настільні або настінні календарі, магніти які висять на холодильнику, виконують функції нагадування про фірму, інформація якої зображена на них.

На рекламному полі магніту можна розташувати логотип Вашої фірми, товарний знак, телефони вашої організації, і ця інформація буде звертати на себе увагу потенційних клієнтів кілька разів на день.

Про популярність магнітів сьогодні говорити не доводиться - завдяки своїй декоративній і рекламній функціям вони швидко увійшли в ужиток всіх великих підприємств і туристичних агентств, а також успішно використовуються в кафе, ресторанах і розважальних і торговельних центрах. У людей, які люблять подорожувати і бувати в нових місцях, таких магнітів безліч - і часто таке неусвідомлене колекціонування перетворюється на хобі, що нагадує про приємні події життя.

 

У цій категорії немає товарів.

Добавить в список желаний

Название желания

Например: «Хочу купить Notice: Undefined variable: heading_title in /var/www/vhosts/reklamant.com.ua/httpdocs/catalog/view/theme/bigdesdigital/template/common/footer.tpl on line 311 на День рождения»

Эл. почта

Следить за ценой

Введите свою эл.почту и мы вас оповестим, когда товар станет дешевле

Эл. почта

Обратный звонок

Введите свое имя и телефон, и мы Вам перезвоним

Имя

Телефон

Пример: «0961112233»

Задать вопрос

Имя

Телефон

Пример: «0961112233»

Эл. почта

Текст вопроса